P-150 BALYA PRESS MAKİNESİ

Tam otomatik balya pres makinelerimiz yüksek performans, güç ve dayanıklılık için tasarlanmıştır. P serisi yatay balya presleri, çalışma esnasında optimum taşıma maliyeti, yüksek hız ve güç sunmaktadır.

Yüksek Hızda Balyalama

Bu serideki balya presleri yüksek hızlı hidrolik tahrik nedeniyle 14-15 saniye ile hızlı döngü süreleri sunmakta ve hafif materyallerde 13 saniye gibi çevrim süreleri ile balya presleri içinde ayırt edici olmaktadır. Benzerlerini aşan üstün performans kabiliyeti alabileceğiniz en yüksek verimi sunmaktadır.

Elinizdeki Güç – Hidrolik Güç Paketi

Özel olarak tasarlanmış olan hidrolik ürünleri ile 300 bar seviyelerine çıkabilen sistem basıncı sunar. Sisteme beslenen tüm malzemeleri kolayca sıkıştırabilir. Güç sistemi, değişken debili pompalar ile donatılmıştır. Bu sayede, ham maddeye göre enerji tüketimi minimuma indirilip artan enerji kullanımını düşürülerek tasarruf sağlanır.

Bağımsız Soğutma ve Filtreleme

Tam otomatik balya preslerimizde bağımsız soğutma ve filtreleme standart bir özelliktir. Sistemin kullandığı gücün ana motor sisteminden bağımsız hale getirilmesi  off-line yağ filtreleme ve soğutma sağlar.

Güç Tasarrufu 

Yönetim Sistemi, hidrolik gücü daha verimli halde kullanmak ve boşa giden enerjiyi ortadan kaldırmak için özel otomasyon sistemi teknolojisini kullanır.

P Serisi Balya Presinde Kontrol Paneli

Tam otomatik balya pres makinelerimizde kapasitif dokunmatik kontrol ekranları bulunmaktadır. Bu kontrol üniteleri farklı hammaddelere göre kolayca programlanabilme ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bu ekranlar sayesinde makinenin hassas ayarları kolayca yapılarak mükemmel çalışmaya uygun hale getirilebilir. Ayrıca bu kontrol sistemi, eş zamanlı olarak üretim hattını analiz etmeniz için de tanı bilgileri sunar.

Aşınma

Presleme tüneli içinde, presleme koçunun çalıştığı bölgelerde HARDOX aşınma plakaları ve değiştirilebilir parça uygulamaları bulunmaktadır. Bu sayede daha uzun ömür ve güvenilir bir makine garantisi vermekteyiz.

İş Güvenliği

Uludağlar Enerji olarak iş güvenliğine gereken önemi vermekteyiz. Bu yüzden olası tehlikeleri hiçbir zaman şansa bırakamayız. Makinelerimizin test aşamalarında tüm tehlikeleri tespit etmekte ve bu doğrultuda gerekli bütün güvenlik önlemlerini almaktayız. P Serisi Balya Presleri olası bütün tehlikelere karşı özel emniyet sistemi ile donatılmıştır.