Makineler

Shredder Kırıcılar

Mil üzerine sıralanmış,çentikli bıçaklardan oluşan ve birbirinin tersi yönünde dönerek kırma işlemini gerçekleştiren çift milli kırıcılardır.Genellikle hurda,çöp,odun,lastik,naylon,kağıt gibi malzemelerin geri dönüşümde kullanılan çok amaçlı kırıcılardır.

Rotorun özel montajı, toza karşı korumalı yatakları, kanıtlanmış bir transmisyon damperi ve özel kesme aletleri sayesinde, ahşap parçalayıcı da çok az bakım gerektirir ve uzun bir servis ömrüne sahiptir. Yabancı nesnelerin parçalayıcıya çekilmesi durumunda, akıllı sürücü kontrolü motoru otomatik olarak kapatır. Buna ek olarak, parçalayıcı motor aşırı yüklenmesini önlemek için otomatik bir geri vites ile donatılmıştır.

Enerji verimli teknoloji, sürekli çalışan makineler için özellikle önemlidir. Bu nedenle, çok az enerji kullanarak parçalayan özel bir bıçak tasarımıyla kesici takımlar kullanır. Ayrıca, 3 dakikadan uzun bir süre makineye hiçbir malzeme girilmezse motor otomatik olarak kapanır. Bu enerji tasarrufu sağlar ve aynı zamanda işletim maliyetlerinizi düşürür.

Ahşap  kurutma sistemlerinde anında kullanım için yüksek kaliteli granül veya ihtiyaçlarınız için özelleştirebileceğimiz metal ayırıcılar veya boru mıknatısları gibi gerektiğinde bağlanabilen çevresel sistemleri kullanarak briket üretimini gerçekleştirir. Hazne tasarımı, bireysel gereksinimlerinize göre uyarlandığından, yükleme, ya yükleyici, forklift, kavrayıcı ya da manuel olarak yapılabilir.